O nás

„Máme jasně stanový etický kodex, kterého se naše společnost řídí. Prioritou je pro nás zákazník, kterému nabízíme ty nejlepší služby a výrobky na trhu. Osobní přístup a fair podmínky jsou pro nás základem jakékoli spolupráce.”

Společnost CC Holding, s.r.o. byla založena roku 2011, původně jako dceřiná společnost zaměřená na řízení IT projektů a projektů v oblasti LED osvětlení. Ještě v roce 2011 došlo k akvizici a CC Holding koupil podíl v původně dceřiné společnosti CB Trading, s.r.o..

Na začátku roku 2012 pokračovala akviziční činnost získáním původně 33% podílu společnosti Active Life Evangelists s.r.o. a následně navýšení na 50% na konci roku 2012. Dalším velice důležitým krokem bylo propojení společnosti s Prime Tech Energy, a.s. (člena skupiny Prime Tech Group).

Díky těmto aktivitám se nám podařilo rozšířit a posunout služby pro naše zákazníky, kteří jsou naši prioritou. Návrhy technologických řešení připravujeme na míru konkrétním požadavkům zákazníka a jeho projektu. Komplexní řešení dodáváme jako ucelená řešení zahrnující poradenství v oblasti výběru, vlastní dodávku a instalaci i následnou podporu.

Naše projekty

CB Trading

výroba a distribuce LED osvětlení

Prime Tech Energy

energetické projekty a úspory

Active Life

sport, dobrodružství, posouvání hranic

Reference v rámci LED a IT projektů

COMTESYS, spol. s r.o. Dražební centrum s.r.o. E.ON IT Czech Republic s.r.o. Prime Tech Group Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
... a mnoho dalších spokojených klientů

IT řešení

Zajišťujeme komplexní řešení IT projektů v široké šíři. Vypracujeme cílový koncept přesně se hodící na vaše požadavky. Od implementace SAPu a KPI portálů až po IT řešení všech směrů vašeho podnikání (ekonomika, personální, nákup atd.)

... více

LED řešení

Energetické nároky firem jsou stále větší a cena elektrické energie je stále vyšší. Máme ale řešení, které vám nejenom sníží energetické nároky, ale i vytvoří finanční úspory, které můžete dál použít k rozvoji vaši společnosti.

... více

Výrobní řešení

Dokážeme pro vás vyrobit vše, co si budete přát. Na míru vašim požadavkům. Jsme omezeni pouze možnostmi moderních technologií a vaší fantazií.

... více
CC Holding, s.r.o. © 2013